Nový blog o Farmě R.A.K-A.N.T Farma

17. listopadu 2012 v 19:14 | Bompar
Zajímavosti :
Farma R.A.K. (anglicky A.N.T. Farm) je americký televizní komediální seriál, který měl premiéru pilotního dílu 6. května 2011 a oficiálně pokračuje od 17. června 2011 v USA. V České republice je vysílán od 10. prosince 2011. Seriál byl vytvořen Danem Signerem, bývalým scénáristou seriálu Sladký život na moři a tvůrcem seriálů na Disney XD. V seriálu hrají China Anne McClain, Sierra McCormick a Jake Short. Příběh se odehrává v San Franciscu.
Dne 30. listopadu 2011 Disney oznámil návrat seriálu v druhé sérii,[1] která měla v USA premiéru 1. června 2012 a v Česku 13. října 2012.
Dne 2. října 2012, Disney Channel oficiálně potvrdil, že se seriál vrátí i v třetí sérii.[2]

o seriálu:
Farma R.A.K. se točí kolem Chyny Parks (China Anne McClain), jedenáctiletý hudební zázrak, která se stala posledním členek programu RAK (Rychlí Akční Koumáci) na Webster High School v San Franciscu v Kalifornii. Hned první den potká Olivku Doyle (Sierra McCormick), dívku, která má fotografickou paměť a Fletchra Quimby, uměleckého génia, který se do ní hluboce zamiluje, když se poprvé potkají okamžitě se stávají nejlepšími kamarády na střední škole. Společně pokračují v používání svých schopností ve svůj prospěch.
Školní dívkou je Lexi Reed (Stefanie Scott), která šikanuje Chynu, protože si myslí, že je její konkurentkou stát se hvězdou školy. Chynin starší bratr Cameron Parks (Carlon Jeffery) se ji pokouší ve škole vyhnout, protože si myslí, že si sní způsobí studu. A jejich dva kamarádi Paisley (Allie DeBerry) a Angus (Aedin Minks) se v seriálu několikrát opakují.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 žaneta flachsová žaneta flachsová | 3. února 2013 v 13:01 | Reagovat

Miluju hlavně z tohoto seriálu
Fletchra(jake short)a je škoda že neumím
Anglicky a nebo on Česky,jsem totiš
herečka,atletka(roztlskávačka)zpěvačka a
umělkyně. Ale je i škoda že je mu 15
a mě je 10............Naschledanou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama